Prawo pracy

 • foto
  Płaca minimalna 2020 ile netto i Pozyskiwanie cudzoziemców

  Dodany: 2020-02-17
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0

  Płaca minimalna 2020 ile netto i Pozyskiwanie cudzoziemców ze Wschodu do pracy w Polsce Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na uzyskiwaniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców z początkiem w Polsce prawnie wykonywać.

 • foto
  W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy

  Dodany: 2020-02-11
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0

  W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, także w postaci papierowej,.

 • foto
  prowadzenie kadr i płac PPK to

  Dodany: 2020-01-30
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0

  prowadzenie kadr i płac. PPK to nowa gatunek zbierania na emeryturę. Mają one zagwarantować godne życie podczas jesieni życia. Zanim lecz zaczniemy posługiwać się z PPK pracodawcy muszą napełnić związanych z tym formalności. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo kogo mieści PPK dodatkowo jaka jest procedura tworzenia PPK. Wszyscy zatrudniający pracowników i zleceniobiorców (w szczególności podmioty zatrudniające powyżej 250 pracowników). Program:, 1. Pracownicze Plany Kapitałowe.

 • foto
  jak zatrudnić nauczyciela mianowanego w dniu 1 stycznia 2019

  Dodany: 2019-11-13
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0

  jak zatrudnić nauczyciela mianowanego w dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych dodatkowo ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, również w postaci papierowej, jakże i elektronicznej.

 • foto
  Uprawnienia pracownika w razie niezgodnegoz

  Dodany: 2019-08-17
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0

  Uprawnienia pracownika w razie niezgodnegoz prawem rozwiązania poprzez pracodawcę umowy o pracę. Jest niemal pewne, że sprawa nowego kodeksu pracy – a pod warunkiem nawet nie formalnie całego kodeksu, to śmiałych standardowych ustaw – wróci do Sejmu z niemal 100-procentową pewnością wejścia w życie od 1 stycznia 2020 r. wróci zaraz po wyborach. Zmiany w kodeksie pracy przewidują miedzy innymi ujednolicenie czasu urlopu. Po zmianach pracownikom.